O mnie

Witam!

Mam na imię Magdalena, jestem magistrem położnictwa. Pracuję jako położna w oddziale noworodkowym w dużym warszawskim szpitalu, oraz jako środowiskowa w jednej z warszawskich przychodni rodzinnych. W ostatnim czasie, jako certyfikowany instruktor, poprowadziłam kilka kursów szkoły rodzenia. Moim konikiem są zagadnienia związane z laktacją i pielęgnacją noworodka. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą córki (2009) i syna (2012).

Pomysł utworzenia tej strony powstał już dawno temu. Jest wiele tematów i pytań z zakresu położnictwa i ginekologii, na które przeciętnej kobiecie często niełatwo jest znaleźć odpowiedź. Mam nadzieję takim osobom służyć  radą, jakiej nie otrzymają od zwykłej koleżanki.

Jednocześnie chciałam zaznaczyć, iż nie jestem lekarzem, nie stawiam diagnoz w chorobach i nie przypisuję leków. Mam dużą wiedzę dotyczącą położnictwa i ginekologii i chcę wskazywać drogę, pokazywać proste rozwiązania, tłumaczyć fizjologiczne zjawiska w nowych dla Was sytuacjach ciąży, porodu i połogu. W przypadku choroby mogę podpowiedzieć postępowanie, ale leczenia musi podjąć się lekarz specjalista.

Stworzony przeze mnie portal ma charakter wyłącznie informacyjny i nie powinien służyć jako instrukcja do samodzielnego stawiania diagnoz i samoleczenia.

Moje artykuły można także czytać w czasopiśmie Mamy Czas, a także na portalu dzieci.pl

http://dzieci.pl/szukaj,Magdalena%20Sie%F1ko,szukaj.html

Mam nadzieję, że moja pomoc będzie przydatna.

Pozdrawiam!

polozna.online@gmail.com

—-

Strona jest chroniona ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Kopiowanie całości lub części tekstów zawartych na portalu porady-poloznej.pl bez wiedzy i zgody autorów jest zabronione.

Kalkulator ciążowy

Ile dni trwa Twój cykl miesiączkowy:

Wybierz w kalendarzu:
pierwszy dzień ostatniej miesiączki
przewidywany dzień poczęcia


Zapatec, Inc.